{ MYS }

Mikrotik Yönetim Sistemi ve Hotspot Çözümleri

Mys Nedir ?

MYS Mikrotik Yönetim Yazılımı , Otel , Konak , Öğrenci Yurtları , Misafirhaneler , Apart , Sosyal Alanlar , Kafetaryalar, Şirketler ve Kamu Kurumları için özel olarak hazırlanmıştır.Gelişmiş ve Esnek Kullanıcı Yönetim Arayüzüne sahiptir. Diğer Yazılımlarla Entegrasyon veya SMS özelliği ile Kullanıcı Aktivasyonlarını kolayca gerçekleştirebilir.

MYS İle Mikrotik Router Cihazınızı Konfigüre edebilirsiniz , Örneğin MYS sizin için Hatlarınızı Load Balance yapabilir,Port Yönlendirebilir, bu gibi birçok kritik işlemi otomatik olarak yapar.

Daimi Kullanıcı Yönetimi

"Bu Modül ile Kullanıcılarınızı kendiniz tanımlayabilir , istediğiniz hız limitlerini atayabilir,Süre veya Kota Limitleme Yapabilirsiniz.Sisteme Girdiğiniz veya sildiğiniz kullanıcıları tek tuşla Mikrotik cihazınızla senkronize edebilirsiniz. Bu kullanım modu daha çok Öğrenci Yurtları,Apartlar veya (Sabit kullanıcılı) işletmeler için pratik çözüm sağlamaktadır. "

Ücretli Kullanıcı Yönetimi

"Kullanıcılara Farklı hız limitleri, Süre veya Kotası uygulayarak ücretlendirebilir , Internet Giriş bileti basabilir ve SMS olarak aktivasyon bilgilerini Gönderebilirsiniz. Kullanıcılar Web Üzerinden kendi internet aktivasyonlarını yapabilirler , MYS kullanıcılara önceden belirlemiş olduğunuz hız ,süre ve kota miktarlarını uygulayacaktır.Kullanıcıları yine SMS ile bilgilendirilecektir. Bu Modül Interneti ücretli satmak isteyen Oteller , Kafeteryalar vs işletmeler için uygun seçim olacaktır. "

Entegratör

"Bu Modül MYS yazılımını diğer Yazılımlarla Entegre çalıştırır.Örneğin Otel yazılımınızın Veritabanından,Otel misafirleri için otomatik olarak kullanıcı adı ve şifre oluşturulur.Böylelikle misafirler Tc no ve şifrelerini girerek otomatik internet erişimlerini sağlayabilirler.MYS otomatik olarak Misafirler ayrıldığında Mikrotik router'danda ayrılan kullanıcıyı siler. Oteller , Öğretmenevleri , Pansiyonlar için uygun çalışma şeklidir. "

Mesaj Bırakın

Görüş ve Önerileriniz için bizim için değerlidir.